Відбулося засідання постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

27 лютого  відбулося  засідання  постійної комісії Маневицької районної ради з питань бюджету, фінансів,  використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

Депутати заслухали звіт начальника управління фінансів районної державної адміністрації Синюка В.Ф. по виконанню районного бюджету за  2017 рік.

Керівник апарату райдержадміністрації Коробчук О.О. поінформував присутніх про виконання  районної Програми фінансового забезпечення реалізації Маневицькою районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 23.02.2017 №18/5 та про проект рішення районної ради «Про районну Програму фінансового забезпечення реалізації Маневицькою  районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень на 2018 рік». 

            Детально обговорені питання "Про звернення до районної ради щодо виділення коштів" та "Про проект рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Радник з економічних  питань  та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району Регешук Н.В. ознайомила депутатів з проектами рішень районної ради: "Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і селищ району","Про надання згоди на проведення капітального ремонту","Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період" та "Про передачу майна Колківській об’єднаній територіальній громаді".

Члени комісії затвердили план роботи на перше півріччя 2018 року.

В результаті обговорення усіх піднятих питань депутатами прийнято відповідні рішення.

У роботі комісії взяв участь голова районної ради Мельник Анатолій Миколайович.