Відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

zobrazhennya_viber_2019-09-18_10-06-44.jpg

18 вересня в кабінеті голови районної ради Анатолія Мельника відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району. Членами комісії розглянуто двадцять два питання порядку денного, серед  яких питання перспективи функціонування редакції Маневицького  районного проводового радіомовлення. Після детального обговорення комісією рекомендовано редактору створити сайт радіомовлення, ефіри передач проводити у відеохостинзі «Ютюб» та пошуку можливостей надання платних послуг.

Члени комісії підтримали звернення депутатів Локачинської районної ради Волинської області до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної ради України  щодо прирівнення першого тарифного розряду до розміру мінімальної заробітної плати. Розглянуто ряд питань пов’язаних з передачою майна територіальним громадам району.

Спільно з постійною комісією з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи розглянуто нові редакції проектів рішень "Про внесення змін та доповнень до Програми   економічного розвитку комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" на 2019 рік" та "Про внесення змін і доповнень до Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини Маневицького  району  на 2018-2020 роки".