Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

img_20180227_091350.jpg

27 лютого 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

На засіданні комісії було розглянуто ряд важливих питань. Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у 2017 році інформувала перший заступник Маневицької місцевої прокуратури М.М. Дуднік. Більш детально обговорювався стан досудових розслідувань у кримінальних провадженнях у сфері незаконних порубок деревини. Актуальною у районі залишається проблема незаконного видобутку бурштину-сирцю. З метою недопущення незаконного видобутку бурштину-сирцю, здійснюються патрулювання приданими силами Національної поліції України, шляхом забезпечення функціонування двох стаціонарних постів та шляхом створення мобільних груп реагування. Після ознайомлення із проведеною роботою Маневицької місцевої прокуратури за 2017 рік підведено підсумки та отримано відповіді на питання членів постійної комісії районної ради.

Про стан оперативно-службової діяльності Маневицького відділення поліції Головного управління Національної поліції України у Волинській області у 2017 році звітував т.в.о. начальника Маневицького ВП ГУНП у Волинській області – капітан поліції В.В. Майданюк. Під час дискусії у форматі "питання–відповідь" депутати районної ради отримали конкретні і вичерпні пояснення на всі актуальні і проблемні питання відносно оперативної ситуації в районі, роботи сектору кримінальної поліції, розшукової роботи тощо. 

Враховуючи клопотання редакції громадсько-політичної газети «Нова доба» та протокол зборів трудового колективу газети від 16.01.2018 № 2 постійна комісія районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації рекомендувала районній раді призначити на посаду редактора Маневицької районної громадсько-політичної газети "Нова доба" О.П.Бичкову.

За результатами обговорення з усіх питань були прийняті відповідні рішення з доповненнями та рекомендаціями членів постійної комісії районної ради.