Засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

izobrazhenie_viber_2019-05-30_10-14-35.jpg

30 травня 2019 року відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

На порядку денному комісії розглянуто ряд важливих питань. Першим питанням депутати заслухали заступника начальника Маневицького ВП ГУНП у Волинській області Шелковича Олександра, який проінформував про необхідність внесення змін та доповнень до "Програми профілактики правопорушень на території Маневицького району на 2016-2020 роки". Зазначені зміни стосувалися виділення додаткового фінансового ресурсу на встановлення  та обслуговування систем відео-спостереження у населених пунктах району.

Відповідно до рішення районної ради від 26.07.2016 № 11/2 заступник начальника 13 ДПРЧ У ДСНС України у Волинській області Романюк Руслан озвучив інформацію про хід виконання районної Програми забезпечення пожежної безпеки на 2016-2020 роки (за звітний 2018 рік). В результаті обговорення було прийнято рішення комісії з відповідними рекомендаціями.

Також заслухано інформацію про хід виконання районної Програми створення і використання місцевого матеріально резерву для здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у 2016-2020 роках (за звітний 2018 рік), яку доніс Рудись Федір – завідувач сектору з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації.

Ще одне із основних питань порядку денного – звіт голови районної ради Анатолія Мельника про свою діяльність за 2018 рік, який схвалено комісією із відповідним  рекомендаціями.

При розгляді питання "Про подання на присвоєння звання „Почесний громадянин Маневицького району" у 2019 році депутатами підтримано кандидатуру Ясюка Миколи Андрійовича – Троянівського сільського голови.

Проінформував про організацію роботи щодо своєчасності подання суб’єктами декларування електронних декларацій та дотримання антикорупційного законодавства України за 2018 рік начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун Ігор, якого призначено відповідальним за реалізацію антикорупційного законодавства у районній раді.