ПРОТОКОЛ №29

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

двадцять дев’ятої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                          

від 28 березня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

26 депутатів

Відсутні

  8 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів), окремі депутати обласної ради, сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:     депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять дев’яту чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного двадцять дев’ятої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М.– голова районної ради

 

2. Про звіт голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік.

Інформує: Мельник А.М. – голова районної ради

 

3. Про звіт голови районної державної адміністрації Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік.

Інформує: Линдюк А.О. – голова райдержадміністрації

 

4. Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у 2017 році.

Інформує: Дуднік М.М. – перший заступник керівника Маневицької місцевої прокуратури     

 

5. Про внесення змін і доповнень до  Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2017-2020 роках на її реалізацію.

Інформує: Пацаманюк М.І. – заступник начальника управління, начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

6. Про вихід Маневицької районної ради зі складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненськоїобласті, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

Інформує: Марчук В.В. – керуючий справами виконавчого

апарату районної ради

 

7. Про встановлення  тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, які надаватимуться  КП "Маневицький райсількомунгосп".

Інформує: Мельник М.Г. – начальник КП "Маневицький

райсількомунгосп"

 

8. Про реєстрацію права на земельну ділянку.

Інформує: Філон О.С. – начальник відділу у Маневицькому

районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

9. Про передачу будівлі.

Інформує: Регешук Н.В. – радник з економічних питань

та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

10. Про зняття з контролю та втрату чинності окремих рішень районної ради.

Інформує: Марчук В.В. – керуючий справами виконавчого апарату

районної ради

 

11. Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік.

          Інформує: Савчук Н.І. – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

12. Про реорганізацію комунального закладу "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" шляхом перетворення в комунальне підприємство"Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформує: Сидорук Л.Й. – головний лікар Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

13. Про запит депутатів Маневицької районної ради щодо підтримки Звернення пенсіонерів-державних службовців до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства соціальної політики України, Пенсійного фонду України, народного депутата України Констанкевич І.М. щодо врегулювання на законодавчому рівні питання перерахунку (осучаснення) розмірів пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про державну службу", які не перераховувалися з 2008 року.

Інформує: Веремчук Л.В. – депутат районної ради

 

14. Про запит депутата Маневицької районної ради Зімича С.Д. до голови районної ради Мельника А.М., голови  райдержадміністрації  Линдюка А.О., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні  Бегаля О.П.  щодо  відновлення  роботи стоматологічного кабінету на базі Цмінівської АЗПСМ.

Інформує: Зімич С.Д. – депутат районної ради

 

15. Про запит депутата Маневицької районної ради Давидюка М.С. до голови районної ради Мельника А.М., голови районної державної адміністрації Линдюка А.О. щодо використання революційного червоно-чорного прапора ОУН поряд з Державним Прапором України на території  Маневицького району на адміністративних будівлях у дні, пов’язані  з  визначними  подіями національно-визвольної боротьби українського народу.

Інформує: Давидюк М.С. – депутат районної ради

 

16. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. Вам  роздано зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в попередньому складі.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

„за” – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Наумчук О.В.,  Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Доброго дня, шановні депутати, до мене, як депутата районної ради, звернулися пенсіонери-держані службовці, жителі Маневицького району (перелічено прізвища жителів згідно звернення, що додається). Суть звернення – прохання на сесії районної ради  підтримати звернення пенсіонерів-державних службовців (зачитується текст доданого звернення). Прошу підтримати це звернення через депутатський запит, як звернення депутатів Маневицької районної ради до відповідних органів.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №29/13 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Зімич С.Д.:

Депутатський запит: Доброго дня, шановні депутати, мій депутатський запит стосується звернення жителів Цмінівської та Великоведмезької сільських рад до депутатів, голови районної ради, голови райдержадміністрації, головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні (озвучено додану до протоколу заяву).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Зімича С.Д. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.


Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Депутатський запит: Доброго дня, шановні депутати, свій запит адресую до голови районної ради Мельника Анатолія Миколайовича, голови районної державної адміністрації Линдюка Андрія Олександровича щодо використання революційного червоно-чорного прапора ОУН поряд з Державним Прапором України на території Маневицького району на адміністративних будівлях у дні, пов’язані з визначними подіями національно-визвольної боротьби українського народу (озвучується запит доданий до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Давидюка М.С. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про   затвердження    порядку     денного    двадцять    дев’ятої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В:

Пропозиція: Я пропоную внести на розгляд до порядку денного питання "Про Програму економічного і соціального розвитку Маневицького району на 2018 рік", проект рішення оприлюднений 28 лютого, розглянутий постійними комісіями районної ради.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Дерлюка І.В.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Наступне питання, яке пропоную внести до порядку денного – питання "Прореорганізацію комунального закладу "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" шляхом перетворення в комунальне підприємство"Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги ", проект рішення відповідний  оприлюднено та розглянуто профільними комісіями.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №28/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про   звіт    голови    районної      ради     Мельника    Анатолія Миколайовича про свою діяльність за 2017 рік.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, дозвольте озвучити мою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів (заява додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про  звіт  голови  районної  державної   адміністрації   Андрія Олександровича Линдюка по виконанню Програми економічного і соціального розвитку району та делегованих повноважень за 2017 рік.

Інформація Линдюка А.О., голови райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В.

 

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.: Шановні депутати, дозвольте озвучити мою заяву щодо уникнення конфлікту інтересів (заява додана до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4. Про результати діяльності Маневицької місцевої прокуратури у 2017 році.

Інформація Дуднік М.М., першого заступника керівника Маневицької місцевої прокуратури

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №27/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5. Про  внесення  змін  і  доповнень  до   Комплексної   програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, Порядку надання та використання коштів районного бюджету в 2017-2020 роках на її реалізацію.

Інформація Пацаманюка М.І., заступника начальника управління, начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії, озвучену депутатом Негодюком В.П. (рішення комісії додане до протоколу):

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.   Про    вихід     Маневицької    районної    ради     зі      складу співзасновників та ліквідацію комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради озвучила рекомендації постійної комісії з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації щодо представників до складу ліквідаційної комісії: Зімича С.Д., Регешук Н.В., Мельника А.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради, з урахуванням рекомендацій постійної комісії районної ради:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7. Про  встановлення  тарифів  на  послуги  з  вивезення  твердих побутових відходів, які надаватимуться  КП "Маневицький райсількомунгосп".

Інформація Мельника М.Г., начальника                                 КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

Начальник КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельник М.Г.: Проект тарифів розглянуто Волинським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету. На їх вимогу пропонується відкоригувати вказані у проекті рішення тарифи в сторону зростання: для населення – 29,52 грн., для бюджетних установ – 30,85 грн., інших споживачів – 33,54 грн.

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

2) за пропозицію профільної постійної комісії, озвучену депутатом Негодюком В.П. (рішення комісії додане до протоколу) з урахуванням озвучених тарифів:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про реєстрацію права на земельну ділянку.

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;       

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.  Про передачу будівлі.

Інформація Регешук Н.В., радника з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району

 

В обговоренні питання взяв участь депутат районної ради Зінчук П.Р.

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;       

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про зняття з контролю та втрату чинності окремих рішень районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

„за” –  25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.   Про    Програму   економічного  і  соціального     розвитку Маневицького району на 2018 рік.

Інформація Савчук Н.І., начальника відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р.,                 Негодюк В.П., Веремчук Л.В., Базарнова А.В., Петрук В.Є., Дерлюк І.В., Снітко В.М., голова районної ради Мельник А.М., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Савчук Н.І., начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації:

Пропозиція: Пропоную у додатку 4 до проекту Програми вилучити позицію щодо фінансування міжнародного проекту, що зазначена у частині 2 таблиці (проект не пройшов попередній відбір).

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Пропозиція: Доповнити додаток 5 позиціями наступного змісту: капітальний ремонт дороги по вул.Миколи Слупачика с.Прилісне; капітальний ремонт дороги по вул.Різдвяній с.Галузія.

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Базарнової А.В.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Затвердження переліку об’єктів, що фінансуватимуться за рахунок коштів тридцяти кілометрової зони спостереження, розглянути на наступній сесії районної ради… попрацювати в усіх комісіях та затвердити.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Пропозиція: Доповнити додаток 5 позицією наступного змісту: капітальний ремонт дороги по вул. Незалежності с.Колодії.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Ващука Р.І.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Петрук В.Є.:

Пропозиція: Доповнити додаток 5 позицією наступного змісту: капітальний ремонт дороги О031116 Заріччя-Велика Осниця.

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію депутата районної ради Петрука В.Є.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Пропозиція: Позицію 3 у таблиці додатку 3 проекту Програми викласти у редакції: "Капітальний ремонт території районного будинку культури по                        вул. Некрасова, 5 в смт Маневичі Маневицького району Волинської області".

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію депутата районної ради Дерлюка І.В.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Снітко В.М.:

Пропозиція: Доповнити додаток 5 позицією наступного змісту: капітальний ремонт дороги по вул. Миру с.Гораймівка.

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію депутата районної ради Снітка В.М.:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

7) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12.   Про   реорганізацію  комунального  закладу  "Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" шляхом перетворення в комунальне підприємство"Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги".

Інформація Сидорук Л.Й., головного лікаря Маневицького районного центру первинної медико-санітарної допомоги

 

Г О Л О С У В А Л И:  прийняти проект рішення за основу і в цілому, як рішення ради:

"за" –  23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" –0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №29/12 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив двадцять дев’яту чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

ДолученняРозмір
protokol.pdf5.59 MБ