ПРОТОКОЛ №36

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять шостої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 30 листопада 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

28 депутатів

Відсутні

 6  депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, депутати обласної ради Кирда Л.Ф., Бегаль О.П., начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів),  сільські, селищні голови, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять шосту чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять шостої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М.– голова ради

 

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

Інформує: Філон О.С. – начальник відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

3. Про стан утримання в районі комунальних доріг та доріг державного  і місцевого значення.

 

4. Про стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та відтворення водних ресурсів у районі.

 

5. Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018 № 33/2 "Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району".

Інформує: Турик О.А. – начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

6. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2018 році.

Інформує: Марчук В.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

7. Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

8. Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016  № 7/16.

Інформує: Пацаманюк М.І. – заступник начальника управління – начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

9. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки.

10. Про підсумки оздоровлення дітей шкільного віку у 2018 році.

Інформує: Фурманчук В.В. – головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації

 

11. Про роботу клубних закладів району щодо організації дозвілля населення.

 

12. Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

Інформує: Дерлюк І.В. – начальник відділу культури райдержадміністрації

 

13. Про виконання районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

14. Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району".

Інформує: Мазурець В.С. – директор комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району"

 

15. Про стан забезпечення медичного обслуговування населення району Маневицькою центральною районною лікарнею.

16. Про передачу майна у комунальну власність.

Інформує: Бегаль О.П. – головний лікар Маневицької центральної районної лікарні

 

17. Про хід виконання Програми розвитку та підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.06.2016 №9/16.

 

18. Про передачу майна Прилісненській об’єднаній територіальній громаді.

Інформує: Мельник А.М.– голова ради

 

19. Про контракт з директором КП "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.

 

20. Про підтримку звернення Луцької районної ради щодо необхідності прийняття Виборчого кодексу України.

 

21. Про розпорядження голови районної ради, видані в міжсесійний період.

Інформує: Марчук В.В. – керуючий справами виконавчого апарату районної ради

 

            22.  Про запит депутатів Маневицької районної ради Дерлюка І.В., Веремчук Л.В. про Звернення депутатів Маневицької районної ради Волинської області до Міністра інфраструктури України В.В. Омеляна, в.о. голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Є.П. Кравцова щодо проведення капітального ремонту Маневицького залізничного вокзалу.

Інформує: Дерлюк І.В. – депутат районної ради

 

23. Про запит депутата Маневицької районної ради Дерлюка І.В. до Маневицької районної державної адміністрації, Маневицької районної ради, Довжицької сільської ради щодо розроблення детального плану території села Граддя.

Інформує: Дерлюк І.В. – депутат районної ради

 

24. Про запит депутата Маневицької районної ради Линдюка А.О. про Звернення депутатів Маневицької районної ради до керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла.

Інформує: Линдюк А.О. – депутат районної ради

 

25. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів Базарнова А.В., Шкода О.С., Наумчук О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.В., Шкода О.С., Наумчук О.В.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.В., Шкода О.С., Наумчук О.В. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, пропоную через депутатський запит звернутися до голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Є.П.Кравцова щодо проведення капітального ремонту Маневицького залізничного вокзалу (зачитано текст звернення, що доданий до протоколу).

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Я теж мала на меті озвучити запит з того ж таки питання, тому пропоную об’єднати звернення, яке додам секретаріату, а також направити цей запит і Міністру інфраструктури України В.В.Омеляну.

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутатів Дерлюка І.В., Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №36/21 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Дерлюк І.В.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, до мене, як депутата районної ради, особисто звернулися жителі села Граддя (вулиця Партизанська, Сидорук Олег Васильович, Сидорук Валерій Васильович та їхня мама Сидорук Любов Андронівна) щодо сприяння у розробленні детального плану території по вулиці Партизанській для того аби жителі, які там будують будинки, мали змогу приєднати їх до електропостачання. Для цього необхідно розробити відповідну містобудівну документацію. Тому свій запит спрямовую до Маневицької райдержадміністрації, Маневицької районної ради та Довжицької сільської ради, щоб виділити кошти на розроблення детального плану території в селі Граддя. На скільки я знаю, там потрібно 40 тисяч гривень. На умовах співфінансування пропоную 20 тисяч гривень передбачити з районного бюджету, 20 тисяч – з Довжицького сільського бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Дердюка І.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №36/22 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Линдюк А.О.:

Депутатський запит:  Шановні депутати, ми з Вами у свій час півроку тому підтримали звернення до Президента, Верховної Ради про підтримку Томосу. Сьогодні ж пропоную через мій депутатський запит підтримати звернення до

керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла щодо участі в об’єднавчому соборі Православної  Церкви в Україні (зачитано текст звернення, що доданий до протоколу).

        

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Линдюка А.О. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 4 депутати;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №36/23 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

С Л У Х А Л И:  1. Про затвердження порядку денного тридцять шостої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную питання 7 запропонованого порядку денного "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради" перенести і розглянути відразу після затвердження порядку денного (тобто другим), оскільки начальник відділу Філон О.С. у службових справах має бути присутнім у суді.  

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції та запитів:

"за" –  27 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про  затвердження  технічної   документації  з   нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, що передбачена для передачі в оренду Клим’юк Катерині Миколаївні та розташована за межами населених пунктів Цмінівської сільської ради.

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Мурашко О.В., Давидюк М.С., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

 Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  28 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/2 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про  стан  утримання  в  районі  комунальних  доріг  та   доріг державного  і місцевого значення.

Інформація Турика О.А., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Мурашко О.В., Ващук Р.І., Давидюк М.С., Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Негодюк В.П., Великоосницький сільський голова Ковбасюк С.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Голова райдержадміністрації, депутат районної ради Линдюк А.О.:

Пропозиція: доповнити проект рішення рекомендацією для управління регіонального розвитку районної державної адміністрації наступного змісту: "Підготувати протягом найближчого часу текст звернення до відповідного департаменту обласної державної адміністрації, дорожніх служб області, народних депутатів, у якому сформулювати обґрунтовану пропозицію щодо проведення ремонту дороги загального користування державного значення Т-18-02 /М-07/ - Маюничі - Велика Осниця - Красноволя - Колки - /Р-14/ - Копилля - Рожище -Торчин - Шклинь - /Н-17/ - на відрізку км 2+200 – км 55+254 з можливістю облаштування майданчика габаритно-вагового контролю".

 

Депутат районної ради Мурашко О.В.:

Пропозиція: доповнити проект рішення рекомендацією наступного змісту: "Голові райдержадміністрації Линдюку А.О. спільно з управлінням регіонального розвитку районної державної адміністрації провести роботу з керівниками підприємств району, які у своїй діяльності використовують важковаговий транспорт, щодо дотримання ними тоннажності при перевезеннях, а також залучення їх до відновлення дорожнього полотна доріг місцевого значення".

 

Депутат районної ради Давидюк М.С.:

Пропозиція: доповнити проект рішення рекомендацією для управління регіонального розвитку районної державної адміністрації наступного змісту: "При розробці пропозицій щодо планування ремонту автошляхів на 2019 рік включати перелік відрізків доріг, які зазначалися у запитах та зверненнях депутатів районної ради".

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: доповнити проект рішення рекомендаціями наступного змісту: "Голові районної державної адміністрації Линдюку А.О. по підсумках розгляду цього питання звернутися до голови Волинської обласної державної адміністрації з метою подання пропозицій для включення Кабінетом Міністрів України у перелік щодо проведення ремонту у 2019 році доріг загального користування державного та місцевого значення, що проходять по території Маневицького району" і "Голові Маневицької районної ради Мельнику А.М. проінформувати голову обласної державної адміністрації про те, що запрошені на розгляд цього питання представники служб, що відповідальні за утримання та ремонт доріг в області, не взяли участі у роботі сесійного засідання".

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

3) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

4) за пропозицію депутата районної ради Мурашка О.В.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

5) за пропозицію депутата районної ради Давидюка М.С.:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

6) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  28 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/3 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  4.   Про    стан використання і охорони вод, організації роботи по винесенню в натуру та влаштуванню прибережних захисних смуг водойм та відтворення водних ресурсів у районі.

Інформація Турика О.А., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Негодюк В.П., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Давидюк М.С., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Депутат районної ради Негодюк В.П.:

Пропозиція: Звернутися не тільки до обласної ради щодо очищення русла річки Стир, а також до районних рад Волинської області з проханням підтримати пропозицію Маневицької районної ради щодо підняття перед Волинською обласною радою  питання вжиття заходів по очищенню русла річки Стир.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Негодюка В.П.:

"за" – 27 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  27 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.   Про хід виконання рішення районної ради від 11.07.2018 № 33/2 "Про стан дотримання чинного законодавства у сфері поводження з відходами у населених пунктах району".

Інформація Турика О.А., начальника управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: Копиллівський сільський голова Давидюк К.С., депутати районної ради Веремчук Л.В., Негодюк В.П., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  28 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6. Про присвоєння звання "Почесний громадянин Маневицького району" у 2018 році.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Мельник А.М.: У нас на початку сесійного засідання утворено лічильну комісію. Згідно Регламенту лічильна комісія має організувати проведення таємного голосування. Тому прошу лічильну комісію спільно з виконавчим апаратом приступити до процесу голосування.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., голова лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №2 по встановленню результатів голосування з присвоєння у 2018 році звання "Почесний громадянин Маневицького району", який додано до рішення районної ради).

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Слісарчук Н.О., Веремчук Л.В., Базарнова А.В., Давидюк М.С., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (І етап).

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №3 по встановленню результатів голосування з присвоєння у 2018 році звання "Почесний громадянин Маневицького району", який додано до рішення районної ради).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІ етап).

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №4 по встановленню результатів голосування з присвоєння у 2018 році звання "Почесний громадянин Маневицького району", який додано до рішення районної ради).

 

Оголошено перерву для проведення таємного голосування (ІІІ етап).

Депутат районної ради Базарнова А.В., голова лічильної комісії: Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з протоколом засідання лічильної комісії по встановленню результатів голосування (зачитується Протокол №5 по встановленню результатів голосування з присвоєння у 2018 році звання "Почесний громадянин Маневицького району", який додано до рішення районної ради).

РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Результати голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И:  7.  Про звіт по виконанню районного бюджету за дев’ять місяців 2018 року.

Інформація Синюк В.Ф., начальник управління фінансів райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.  Про хід виконання Комплексної програми розвитку основних галузей агропромислового комплексу району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 31.03.2016  № 7/16".

Інформація Пацаманюка М.І., заступника начальника управління – начальника відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., начальник управління регіонального розвитку райдержадміністрації Турик О.І., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  9.  Про  хід виконання Комплексної  програми розвитку освіти Маневицького району на 2017-2020  роки.

Інформація Фурманчука В.В., головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  17 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 3 депутати.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную повернутися до розгляду проекту рішення з цього питання.

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.

"за" –  16 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 4 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную повернутися до розгляду цього питання.      

 

Г О Л О С У В А Л И: за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Ставлю на голосування – прийняти  проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  17 депутатів;      

"проти" – 0;     

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Ставлю на голосування ще раз через технічні несправності планшетів – прийняти  проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;     

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/8 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10.   Про    підсумки  оздоровлення   дітей шкільного віку у 2018 році.

Інформація Фурманчука В.В., головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Неродик А.С., Ващук Р.І., Мурашко О.В., Зінчук П.Р,. голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Ващук Р.І.:

Пропозиція: Доповнити проект рішення рекомендацією наступного змісту: "Районній державній адміністрації не допускати відкриття закладів оздоровлення та відпочинку дітей без погодження і комісійного обстеження Маневицьким районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області та Маневицьким районним відділом  У ДСНС України у Волинській області з висновками щодо готовності вищезазначених закладів".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Ващука Р.І.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11.  Про   роботу   клубних  закладів  району  щодо     організації дозвілля населення.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури  райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Шкода О.С., Негодюк В.П.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12.  Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури  райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  17 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Прошу переголосувати, бо у мене не спрацював планшет.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про виконання районної програми розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2016-2018 роки.

Інформація Савчук Н.І., начальника  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14.  Про припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району".

Інформація Мазурець В.С.,  директора комунального підприємства "Маневицька група по організації харчування дітей в шкільних закладах району"

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/13 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15. Про стан забезпечення медичного обслуговування населення району Маневицькою центральною районною лікарнею.

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Шкода О.С., Неродик А.С., голова райдержадміністрації                   Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  16.  Про передачу майна у комунальну власність.

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/15 прийняти (додається).

 

 

С Л У Х А Л И:  17.  Про  хід   виконання   Програми   розвитку  та    підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств, установ спільної власності територіальних громад сіл і селищ району на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 16.06.2016 №9/16.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 26.11.2018 №41/8 (додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію постійної комісії: підпункт 2.2.2. пункту 2.2. частини 2. проекту рішення викласти у новій редакції:  "підготувати додаткові заходи та розробити і подати відповідні зміни до Програми до 10 грудня 2018 року ":

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  18.    Про    передачу     майна     Прилісненській       об’єднаній територіальній  громаді.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/17 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  19.      Про     контракт     з    директором    КП      "Маневицький райсількомунгосп" Мельником М.Г.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р,. голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Контракт переукласти терміном на п’ять років.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 19 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/18 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  20.  Про підтримку   звернення   Луцької   районної   ради   щодо необхідності прийняття Виборчого кодексу України.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/19 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  21.   Про   розпорядження   голови   районної   ради,   видані      в міжсесійний період.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №36/20 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  22.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять шосту чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

 

ДолученняРозмір
rezultati_golosuvannya.pdf2.77 MБ
rezultati_golosuvannya_1.pdf3.23 MБ
rezultati_golosuvannya_2.pdf4.67 MБ