ПРОТОКОЛ №37

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять cьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 07 грудня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

22 депутати

Відсутні

12 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів),  сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Каштальян Т.К., начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради, головний бухгалтер;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять сьому позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: А.М.Мельник – голова ради

 

2. Про призначення директора Маневицької районної друкарні.

Інформує: І.М.Бідун – начальник відділу з питань юридичного

забезпечення діяльності районної ради

 

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні).

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні).

Інформує: О.С.Філон – начальник відділу у Маневицькому районі

Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: В.Ф. Синюкначальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

6. Про запит депутата Маневицької районної ради Прокопчук Н.В. до районної державної адміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації щодо забезпечення підручниками з основ християнської етики учнів 5, 6, 7 класів загальноосвітніх шкіл району.

Інформує: Н.В. Прокопчук – депутат районної ради

 

7. Про запит депутата Маневицької районної ради Прокопчук Н.В. до районної  державної адміністрації, районної ради,  Колківської селищної ради,  філії "Маневицька дорожньо-експлуатаційна дільниця" щодо будівництва дороги з асфальтним покриттям в напрямку Четвертня-Криничне.

Інформує: Н.В. Прокопчук – депутат районної ради

 

 8. Інші питання.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Прокопчук Н.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, прошу підтримати мій запит до райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти райдержадміністрації щодо забезпечення підручниками з основ християнської етики учнів 5, 6, 7 класів загальноосвітніх шкіл району (зачитано запит, що доданий до протоколу).

 

Узагальнена пропозиція депутатів районної ради: Звернутися до Прилісненської сільської та Колківської селищної рад з рекомендацією – при формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік передбачити кошти на придбання підручників з основ християнської етики для учнів 5, 6, 7 класів загальноосвітніх шкіл, що розташовані на території відповідних об’єднаних громад.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Прокопчук Н.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

депутатський запит підтримано (рішення №37/6 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Прокопчук Н.В.:

Депутатський запит: До мене, як до депутата районної ради звернулися люди сіл Четвертня, Криничне, Годомичі з проханням посприяти у вирішенні питання будівництва дороги з асфальтним покриттям в напрямку Четвертня-Криничне протяжністю 6 км. На даний час це білощебенева дорога, яка практично вийшла з ладу. В свій час дорогу будували на глиняному ґрунті, і за сорок років її експлуатації щебеню на дорозі залишилось дуже мало. Тому грейдерування не приносить бажаних результатів. На дорозі утворюються колії, які важко об’їхати. Це ускладнює жителям с. Криничне добиратися до старостинського округу в селі Четвертня, адже не забезпечується автобусне сполучення між селами одного старостинського округу, а в напрямку  обласного центру автобус прямує лише до смт. Колки або через м. Рожище. Це незручності для жителів сіл Годомичі та Четвертня, які становлять 20 лишніх кілометрів, а це час і кошти. Щиро надіємось на розуміння.

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Прокопчук Н.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

депутатський запит підтримано (рішення №37/7 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, запрошені, на бюджетній комісії обговорювалося питання підвищення ціни на газ. У нас в районі лише п’ять населених пунктів газифіковані (і там, мабуть, лише понад сто господарств), але ми сьогодні усі знаємо, що ціна на газ впливає і на інші ціни, тягне за собою здорожчання товарів робіт і послуг, тому є у мене пропозиція підтримати рішення Луцької міської ради про звернення до Кабінету Міністрів України, Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення. Впевнена, що ви усі свідомі, якщо є потреба, то я звернення зачитаю.   

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 10 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 2 депутати;

"не голосували" – 9 депутатів;

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.: Прошу переголосувати, бо не у всіх депутатів спрацювали планшети.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Веремчук Л.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

 

"за" – 14 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 3 депутати;

"не голосували" – 4 депутати;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В.:

Депутатський запит: Шановні депутати, в новинах висвітлювалася інформація про затриману фуру з бурштином. Водночас ми виділяємо кошти для національної гвардії на сприяння охорони бурштинових територій. Тому  прошу підтримати мій запит про звернення до органів прокуратури, поліції,  районної ради та відповідні обласні ті самі структури з питання щодо перевірки фактів незаконного видобутку бурштину-сирцю на території Маневицького району шляхом організації виїзного засідання.   

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Базарнової А.В. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 17 депутатів;

"проти" – 1 депутат;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 3 депутати;

депутатський запит не підтримано.

Результати поіменного голосування додаються.

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про   затвердження     порядку    денного     тридцять     сьомої позачергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  22 депутати;       

"проти" – 0;            

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №37/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про призначення директора Маневицької районної друкарні.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Смокович Я.Ф., Базарнова А.В., Давидюк М.С., Дерлюк І.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності та етики, законності, боротьби зі злочинністю, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації від 23.11.2018 № 26/2 (рішення комісії додано до протоколу).

 

Узагальнена пропозиція депутатів: Призначити Марчук Л.В. директором друкарні з 11 грудня 2018 року з подальшим укладенням контракту строком на 5 (п’ять) років.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради, з урахуванням внесених пропозицій:

"за" –  22 депутати;       

"проти" – 0;            

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0.

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №37/2 прийняти (додається).

С Л У Х А Л И:  3.  Про  затвердження   технічної  документації  з   нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні) .

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Красновільський сільський голова Світач Ф.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  19 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №37/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4.   Про  затвердження   технічної   документації  з   нормативної грошової  оцінки земельної ділянки, розташованої за межами населених пунктів Красновільської сільської ради, право оренди якої пропонується  для продажу на земельних торгах (аукціоні)..

Інформація Філона О.С., начальника відділу у Маневицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Волинській області

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Красновільський сільський голова Світач Ф.С., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №37/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.   Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №37/5 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять сьому позачергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

 

 

 

 

 

ДолученняРозмір
poimenne_golosuvannya_.pdf3.29 MБ