ПРОТОКОЛ №38

МАНЕВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П Р О Т О К О Л

тридцять восьмої чергової сесії районної ради сьомого скликання

 

                                                                                         від 21 грудня 2018 року

 

Всього обрано депутатів

34 депутати

Присутніх на сесії

26 депутатів

Відсутні

 8 депутатів

 

В роботі сесії беруть участь голова, заступник голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації (розпорядники бюджетних коштів),  сільські, селищні голови, керівники окремих підприємств, установ, організацій району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

 

Головував:   депутат Мельник А.М., голова районної ради

 

Секретаріат:  Марчук В.В., керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Музичук С.В., начальник загального відділу виконавчого

апарату районної ради;

Турик В.А., начальник організаційного відділу районної ради;

Бідун І.М., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Регешук Н.В., радник з економічних питань та спільної власності територіальних громад сіл і селищ району;

Черчик Г.В., головний спеціаліст відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради;

Мельничук П.П., радник з питань зв’язків з органами місцевого самоврядування.

 

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять восьму чергову сесію районної ради сьомого скликання відкритою. (Звучав Гімн України).

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

 

1. Про затвердження порядку денного тридцять восьмої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформує: Мельник А.М. – голова ради

 

2. Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації  цієї Програми.

 

3. Про Програму соціального захисту населення Маневицького   району   на   2019-2023 роки та   Порядок   використання   коштів, виділених   для   реалізації   цієї  Програми

Інформує: Козак Р.В. – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

4. Про Програму розвитку культури, мистецтва та   охорони   культурної   спадщини в  Маневицькому районі на 2019-2020 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформує: Дерлюк І.В. – начальник відділу культури та туризму

райдержадміністрації

 

5. Про внесення змін у структуру виконавчого апарату районної ради.

Інформує: Мельник А.М.– голова ради

 

6. Про  внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

7. Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня".

Інформує: Бегаль О.П. – головний лікар Маневицької центральної

районної лікарні

 

8. Про затвердження Статуту, передавального акта та призначення головного лікаря комунального підприємства "Колківська районна лікарня".

Інформує: Янчик О.В. – головний лікар Колківської

районної лікарні

 

9. Про районну програму розвитку міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки.

Інформує: Савчук Н.І. – начальник  відділу економічного розвитку,

інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

10. Про Програму економічної підтримки Маневицької районної редакції проводового радіомовлення на 2019 рік.

11. Про Програму висвітлення діяльності органів  державної  влади  і  органів місцевого самоврядування у Маневицькому районі на 2019-2021 роки.

Інформує: Линдюк А.О. – голова райдержадміністрації

 

12. Про районний бюджет на 2019 рік.

Інформує: Синюк В.Ф. – начальник управління фінансів

райдержадміністрації

 

13. Про зміну розміру статутного капіталу комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп".

Інформує: Мельник М.Г. – начальник КП "Маневицький

райсількомунгосп"

 

14. Про вихід зі складу співзасновників та припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області".

Інформує: Бідун І.М. – начальник відділу з питань юридичного

забезпечення діяльності районної ради

 

15. Про  надання дозволу Маневицькій центральній районній лікарні на списання основних засобів.

Інформує: Бегаль О.П. – головний лікар Маневицької центральної

районної лікарні

 

16. Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

Інформує: Дерлюк І.В. – начальник відділу культури та туризму

райдержадміністрації

 

17. Про звільнення Савчук Т.В. з посади директора Маневицького комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства.

Інформує: Мельник А.М. – голова ради

 

18. Про запит депутата Маневицької районної  ради Зінчука П.Р. до народного депутата  України Констанкевич І.М. щодо вирішення питання забезпечення ДП "Волиньторф" земельними ділянками для  видобутку торфу.

Інформує: Зінчук П.Р. – депутат районної ради

 

19. Про запит депутата Маневицької районної ради Туревича О.І.  до  голови  районної  державної  адміністрації Линдюка А.О., голови районної ради

Мельника А.М. щодо забезпечення підвезення дітей з особливими освітніми потребами до комунальної установи "Інклюзивно-ресурсний центр".

Інформує: Туревич О.І. – депутат районної ради

 

20. Інші питання.

 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Шановні депутати, будемо працювати згідно Регламенту роботи районної ради сьомого скликання. У розданих вам  матеріалах сесії міститься зразок заяви щодо уникнення конфлікту інтересів, яким ви можете скористатися для попередження ситуацій щодо вчинення дій в умовах конфлікту інтересів.

Відповідно до Регламенту Маневицької районної ради підрахунок голосів здійснюється Лічильною комісією. Тому пропоную створити лічильну комісію, а для цього прошу вносити пропозиції щодо її кількісного та персонального складу.

 

Пропозиція із залу: Обрати лічильну комісію в складі трьох депутатів                      Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб обрати лічильну комісію для проведення відкритого поіменного голосування в складі трьох депутатів: Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С.:

"за" – 23 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: За результатами голосування до складу лічильної комісії ввійшли депутати районної ради Базарнова А.С., Наумчук О.В., Шкода О.С. Прошу лічильну комісію провести організаційне засідання з подальшим оформленням протоколу.

 

Депутат районної ради Базарнова А.В., член лічильної комісії (після завершення організаційного засідання лічильної комісії): Шановні депутати, дозвольте ознайомити Вас з першим протоколом засідання лічильної комісії та питаннями, що вносилися на її розгляд (зачитується Протокол №1, який додано до протоколу).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Відповідно до Регламенту на початку кожного засідання відводиться час для оголошення депутатських запитань та запитів. Прошу.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Депутатський запит: Шановні депутати, вважаю, що наші два торфобрикетні підприємства мають працювати. Для того, щоб працювали – мають мати земельні ділянки, на яких можуть добувати торф. Що для цього треба зробити?.. – треба використати абсолютно усі ричаги… якщо не гора до Магомеда, то Магомед до гори…  Але ж це треба зробити, не відтягувати, бо ви тільки вдумайтесь: два заводи… чотириста людей… чотириста сімей… це півбіди. Біда в тому, що наша бюджетна сфера на сьогодні виведена виключно на торфобрикети або на фрезерний торф. Десятки тисяч сімей України свої будинки опалюють брикетом. Сотні підприємств, установ та організацій також забезпечуються теплом за рахунок діяльності цих підприємств.

Якщо ж ми не можемо "приробити ноги" нашим документам, то у нас є народний депутат Ірина Мирославівна Констанкевич. Тому пропоную сьогодні прийняти депутатський запит про звернення до Ірини Мирославівни щодо вирішення питання виділення земельних ділянок для роботи наших підприємств, які є у Маневицькому районі.

Я просив би депутатів підтримати таке звернення до народного депутата Ірини Мирославівни Констанкевич щодо вирішення питання забезпечення земельних ділянок для видобутку торфу для наших двох торфобрикетних заводів. Вважаю, що їй буде простіше зайти в Мінекології, в Мінприроди, бо для народного депутата – двері відкриті.

 

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Зінчука П.Р. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №38/18 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

Депутат районної ради Туревич О.І.:

Депутатський запит: Шановні депутати, я хочу звернутися із запитом до Андрія Олександровича, Анатолія Миколайовича по питанню підвезення діток із особливими освітніми потребами. Ми зробили хорошу справу, коли за нашої підтримки (усіх присутніх) відкрили Інклюзивно-ресурсний центр. На сьогодні там зареєстровано 82 дитини. Це фактично дітки з усього нашого району. Суть запиту полягає в тому, що якщо є така можливість – а я хотів би аби мене депутати підтримали – віднайти такий ресурс, щоб цих діток довозити до Центру.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за те, щоб підтримати запит депутата Туревича О.І. шляхом прийняття відповідного рішення і включити його до порядку денного:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

депутатський запит підтримано (рішення №38/19 додається).

Результати поіменного голосування додаються.

 

 

С Л У Х А Л И: 1.  Про затвердження     порядку    денного     тридцять     восьмої чергової сесії районної ради сьомого скликання.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 21 депутат;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Є ряд програм, які необхідно сьогодні розглянути і затвердити, тому пропоную відкоригувати запропонований порядок денний і другим питанням включити "Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації  цієї Програми". 

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную третім питанням розглянути "Про Програму соціального захисту населення Маневицького району на 2019-2023 роки та Порядок   використання коштів, виділених для  реалізації цієї Програми". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную четвертим питанням розглянути "Про Програму розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в  Маневицькому районі на 2019-2020 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми". 

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного п’ятим питання"Про внесення змін у структуру виконавчого апарату районної ради", яке підготовлено і оприлюднено на офіційному веб-сайті районної ради.   

 

Г О Л О С У В А Л И:

5) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную включити до порядку денного питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік", оскільки в управлінні соціального захисту населення заблоковано рахунки і питання потребує вирішення, і розглянути його шостим.

 

Г О Л О С У В А Л И:

6) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную перенести розгляд питання "Про районний бюджет на 2019 рік" з дванадцятої позиції, і розглянути його після розгляду Програми висвітлення діяльності органів  державної  влади  і  органів місцевого самоврядування у Маневицькому районі на 2019-2021 роки.

 

Г О Л О С У В А Л И:

7) за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 1 депутат;

"не голосували" – 7 депутатів;

пропозиція підтримана.

 

8) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій та запитів:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 8 депутатів.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/1 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  2. Про районну Програму підтримки демобілізованих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил і членів сімей загиблих та зниклих безвісти на 2019-2023 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації  цієї Програми.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Слісарчук Н.О., Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Cуму фінансування для надання щомісячної матеріальної допомоги сім`ям учасників АТО, ООС (в тому числі прийомним сім`ям), яким присвоєно почесне звання "Герой України" (мова іде про сім’ю Халик Раїси) визначити у розмірі 1500 гривень. 

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 3 депутати;

"проти" – 3 депутати;

"утрималися" – 9 депутатів;

"не голосували" – 11 депутатів;

пропозиція не підтримана.

 

Депутат районної ради Слісарчук Н.О.:

Пропозиція: Суму фінансування для надання одноразової матеріальної допомоги учасникам бойових дій,  особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції або операції об’єднаних сил на проведення операцій, вартість яких перевищує п’ятдесят прожиткових мінімумів для працездатних громадян на момент звернення, збільшити до 100 тисяч гривень. 

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Слісарчук Н.О.:

"за" – 26 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 0;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/2 прийняти (додається).

 

 

 

С Л У Х А Л И:  3.  Про  Програму  соціального захисту населення Маневицького   району  на 2019-2023 роки та Порядок використання коштів, виділених для реалізації  цієї Програми.

Інформація Козака Р.В., начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради Музичук С.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

2) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням пропозиції щодо включення додатком до Програми орієнтовних розрахунків коштів для реалізації заходів і завдань Програми:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/3 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  4. Про  Програму   розвитку   культури,   мистецтва   та  охорони  культурної спадщини в Маневицькому районі на 2019-2020 роки і Порядок використання коштів районного бюджету, виділених для реалізації цієї Програми.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму від 18.12.2018 №27/3 (додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної комісії районної ради:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: У пункті 1 частини І  розділу VІІ Заходів Програми вилучити словосполучення "районних нарад керівників та спеціалістів галузі", оскільки їх проведення не потребує фінансування.

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/4 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  5.  Про внесення змін у структуру виконавчого апарату районної ради.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  24 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/5 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  6.  Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік".

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., Слісарчук Н.О., начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Козак Р.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  25 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/6 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  7.   Про    затвердження    Статуту,   передавального   акта    та призначення головного лікаря комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня".

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної лікарні

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Давидюк М.С., Зінчук П.Р., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Бегаль О.П., головний лікар Маневицької центральної районної лікарні:

Пропозиція: В розділі 8. "Організаційна структура підприємства" частину 8.1. замінити на інші дві позиції: "8.1.  Структура Підприємства затверджується Засновником за поданням директора. 8.2. Порядок внутрішньої організації та сфери діяльності структурних підрозділів Підприємства затверджуються  Директором Підприємства" з подальшим коригуванням нумерації наступних пункту цього розділу.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію головного лікаря Бегаля О.П.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Доповнити проект рішення ради позицією наступного змісту: "Доручити голові районної ради укласти з Бегалем О.П. контракт терміном на 5 років".

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 24 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 18.12.2018 №28/2 (додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію профільної комісії районної ради (за виключенням частини рішення, що стосується змін до структури підприємства і терміну контракту):

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Узагальнена пропозиція депутатів районної ради:

Доповнити проект рішення ради позиціями щодо умов оплати праці наступного змісту:

"- Встановити директору комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегалю О. П. з 28 грудня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу.

- Погодити  Бегалю О.П. ведення роботи за спеціальністю лікаря-травматолога у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 відсотків посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

- Здійснювати директорові комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегалю О.П. виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

- Преміювання директора проводити відповідно до Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня", затвердженого відповідно до чинного законодавства.

- Доручити голові районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання директора комунального підприємства "Маневицька центральна районна лікарня" Бегаля О.П.

- Зазначені у пунктах 6-9 виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі підприємства".

Г О Л О С У В А Л И:

5) за узагальнену пропозицію депутатів районної ради:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана;

 

6) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  25 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/7 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  8.   Про    затвердження    Статуту,   передавального   акта    та призначення головного лікаря комунального підприємства "Колківська районна лікарня".

Інформація Янчика О.В., головного лікаря Колківської районної лікарні

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Зінчук П.Р., Давидюк М.С., керуючий справами виконавчого апарату районної ради Марчук В.В., начальник відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Бідун І.М.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція: Доповнити проект рішення ради позицією наступного змісту: "Доручити голові районної ради укласти з Янчиком О.В. контракт терміном на 5 років".

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Зінчука П.Р.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та з питань, пов’язаних з ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи від 18.12.2018 №28/3 (додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію профільної комісії районної ради (за виключенням частини рішення, що стосується терміну контракту):

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради Веремчук Л.В.:

Пропозиція: Доповнити проект рішення ради позиціями щодо умов оплати праці наступного змісту:

"- Встановити директору комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчику О.В. з 28 грудня 2018 року надбавку за складність, напруженість у роботі в розмірі 50 відсотків посадового окладу.

- Погодити Янчику О.В. ведення роботи за спеціальністю лікаря-терапевта у межах робочого часу за основною посадою з виплатою 25 відсотків посадового окладу лікаря відповідної спеціальності.

- Здійснювати директорові комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчику О.В. виплату матеріальної допомоги для оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі посадового окладу на рік.

- Преміювання директора проводити відповідно до Положення про преміювання працівників комунального підприємства "Колківська районна лікарня", затвердженого відповідно до чинного законодавства.

- Доручити голові районної ради в міжсесійний період приймати розпорядження про преміювання директора комунального підприємства "Колківська районна лікарня" Янчика О.В.

- Зазначені у пунктах 6-9 виплати здійснювати в межах наявних коштів на оплату праці працівників, передбачених в кошторисі підприємства".

 

Г О Л О С У В А Л И:

4) за пропозицію депутата районної ради Веремчук Л.В.:

"за" – 25 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана

 

5) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  25 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/8 прийняти (додається).

 

Оголошено перерву на 15 хвилин.

 

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Пропоную повернутися до розгляду питання "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік", бо з’ясувалося, що 20 тисяч гривень знято з Програми соціального захисту населення в частині надання матеріальних допомог депутатами ради. Тому пропоную ці кошти на зазначені цілі залишити, а зазначену суму виділити з резервного фонду районного бюджету.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Тому пропоную зменшити резервний фонд районного бюджету на 20 тисяч гривень і, відповідно, по Програмі залишити зазначену суму.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана.

Результати поіменного голосування додаються.

 

Рішення № 38/6 "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017                  № 25/3 "Про районний бюджет на 2018 рік" додається.

 

С Л У Х А Л И:  9.      Про     районну      програму       розвитку       міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Маневицького району на 2019-2021 роки.

Інформація Савчук Н.І., начальника  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку, інвестицій, земельних відносин та використання природних ресурсів від 23.11.2018 №25/5 і постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, гуманітарної політики, міжнародного співробітництва та туризму  від 26.11.2018 №26/4 (додано до протоколу).

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільних комісії районної ради:

"за" – 23 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати;

пропозиція підтримана.

 

Начальник  відділу економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації Савчук Н.І.:

Пропозиція: У зв’язку зі змінами у структурі райдержадміністрації пропоную замінити по тексту Програми назву відділу "відділ економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації" на "відділ інвестицій та міжнародного співробітництва райдержадміністрації".

 

Г О Л О С У В А Л И:

3) за пропозицію Савчук Н.І.:

"за" – 22 депутати;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана;

 

4) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманих пропозицій:

"за" –  23 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/9 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  10. Про Програму економічної підтримки Маневицької районної редакції проводового радіомовлення на 2019 рік.

Інформація Линдюка А.О., голови

райдержадміністрації

 

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Веремчук Л.В., Давидюк М.С.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  22 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/10 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  11. Про   Програму  висвітлення  діяльності  органів    державної  влади і органів місцевого самоврядування у Маневицькому районі на 2019-2021 роки.

Інформація Линдюка А.О., голови

райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутат районної ради Веремчук Л.В.,

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  22 депутати;       

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/11 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  12.  Про  районний бюджет на 2019 рік.

Інформація Синюка В.Ф., начальника управління фінансів райдержадміністрації

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Давидюк М.С., Зінчук П.Р., Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 6 депутатів.

 

 

Депутат районної ради, голова райдержадміністрації Линдюк А.О.:

Пропозиція: Зняти фінансування з другого півріччя Програми економічної підтримки Маневицької районної редакції проводового радіомовлення на 2019 рік та спрямувати зазначений фінансовий ресурс на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт спортзалу Гораймівської загальноосвітньої школи.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію депутата районної ради Линдюка А.О.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 4 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

                               

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/12 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  13.  Про  зміну   розміру   статутного    капіталу    комунального підприємства "Маневицький райсількомунгосп".

Інформація Мельника М.Г., начальника                               КП "Маневицький райсількомунгосп"

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Мурашко О.В.,  Веремчук Л.В., голова райдержадміністрації Линдюк А.О.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  17 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 5 депутатів.

 

Голова районної ради Мельник А.М.:

Пропозиція: Пропоную поставити ще раз на голосування, бо не в усіх спрацювали планшети.

 

 

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 2 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/13 прийняти (додається).

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Мені доповіли працівники виконавчого апарату, що спрацював планшет депутата Неродика А.С., який відсутній в залі. Я прошу депутатів повернутися до голосування.

 

Депутат районної ради, голова лічильної комісії Базарнова А.В.: Неодноразово спрацював планшет депутата, який відсутній на засіданні. Таких протоколів про результати голосування я, як голова лічильної комісії, підписувати не буду. 

 

Голова районної ради Мельник А.М.: Пропоную поставити на голосування пропозицію повернутися до голосування щодо питання районного бюджету на 2019 рік. Прошу повернутися до цього питання, щоб провести по новому процедуру голосування.

 

Г О Л О С У В А Л И:  за пропозицію голови районної ради Мельника А.М.:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення "Про районний бюджет на 2019 рік" за основу:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати.

 

Голова районної ради Мельник А.М.: У нас звучала пропозиціязняти  фінансування з другого півріччя Програми економічної підтримки Маневицької районної редакції проводового радіомовлення на 2019 рік та спрямувати зазначений фінансовий ресурс на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт спортзалу Гораймівської загальноосвітньої школи.

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за озвучену пропозицію:

"за" – 18 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати;

пропозиція підтримана;

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  18 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 3 депутати.

Результати поіменного голосування додаються.

Рішення №38/12 (додається).

 

С Л У Х А Л И:  14.   Про    вихід   зі   складу   співзасновників   та    припинення діяльності шляхом ліквідації комунального підприємства "Телерадіокомпанія "Бурштиновий шлях" Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області.

Інформація Бідуна І.М., начальника відділу з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Зінчук П.Р.,  Веремчук Л.В.

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/14 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  15.  Про надання  дозволу  Маневицькій   центральній   районній лікарні на списання основних засобів.

Інформація Бегаля О.П., головного лікаря Маневицької центральної районної ікарні

 

 

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/15 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  16.  Про надання дозволу відділу культури районної державної адміністрації на списання книжкового фонду.

Інформація Дерлюка І.В., начальника відділу культури райдержадміністрації

 

Г О Л О С У В А Л И: за те, щоб прийняти проект рішення за основу та в цілому, як рішення ради:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/16 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  17.    Про    звільнення   Савчук Т.В.    з    посади      директора Маневицького комунального госпрозрахункового проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства.

Інформація Мельника А.М., голови районної ради

 

В обговоренні питання взяли участь: депутати районної ради Мурашко О.В.

 

Г О Л О С У В А Л И:

1) прийняти проект рішення за основу:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

 

Голова районної ради Мельник А.М. озвучив рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, використання майна спільної власності територіальних громад сіл і селищ району від 18.12.2018 №43/4 (додано до протоколу).

 

 

Г О Л О С У В А Л И:

2) за пропозицію профільної комісії районної ради:

"за" – 20 депутатів;

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат;

пропозиція підтримана.

 

 

3) за проект рішення в цілому, як рішення ради, з урахуванням підтриманої пропозиції:

"за" –  20 депутатів;      

"проти" – 0;

"утрималися" – 0;

"не голосували" – 1 депутат.

Результати поіменного голосування додаються.

 

В И Р І Ш И Л И:   Рішення №38/17 прийняти (додається).

 

С Л У Х А Л И:  18.  Про   реалізацію    пропозицій   і    зауважень,    висловлених депутатами районної ради.

Інформація Марчук В.В., керуючого справами виконавчого апарату районної ради

 

Депутат районної ради Зінчук П.Р.:

Пропозиція:  Вважаю за доцільне рекомендувати голові районної ради Мельнику А.М. з числа депутатів (з урахуванням пропозицій депутатських фракцій та районної державної адміністрації) утворити комісію і направити її на підприємство для аналізу стану ціноутворення, умов діяльності підприємства з подальшим інформуванням про результати вивчення на черговому засіданні районної ради.

 

Голова районної ради Анатолій Миколайович Мельник оголосив тридцять восьму чергову сесію районної ради сьомого скликання закритою. (Звучав Гімн України).

 

 

 

 

Голова районної ради                                                       А.М.Мельник

  

 

 

        

 

ДолученняРозмір
rezultati_poimennogo_golosuvannya_1.pdf2.17 MБ
rezultati_poimennogo_golosuvannya_2.pdf2.22 MБ
rezultati_poimennogo_golosuvannya_3.pdf2.26 MБ